Blog

W dzisiejszej rzeczywistości ? na wzór krajów Ameryki Północnej i Zachodniej powstają w Polsce ośrodki, oferujące bogatą gamę usług wellness. Wiele ekskluzywnych hoteli posiada strefę odnowy biologicznej, usług sportowych i terapeutycznych i używa hasła ?wellness? do przyciągnięcia nowych klientów.
Filozofię wellness można zrealizować w małych obiektach hotelarskich takich jak Villa Park Maikuhle osiągając cele wellness: traktowanie człowieka jako całości, stworzenia warunków do wyciszenia, relaksu, odreagowania stresu i wskazania kierunków dodatkowego ruchu w otoczeniu natury.

Sauna infrared to inaczej sauna na podczerwień. To sauna nowej generacji- dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii możemy korzystać z sauny szybciej i w niższej temperaturze.
Łagodzenie wielu objawów chorobowych i bólu oraz efektywna rekonwalescencja osób poddanych naświetlaniom podczerwienią stały się inspiracją do szerszego wykorzystania tego ciepła w technologii systemów termicznych, termicznych kabinach infrared.

Kołobrzeg i powiat kołobrzeski to okolice idealnie nadające się do uprawiania turystyki rowerowej, która jest zresztą tutaj niezwykle popularna. Dzięki warunkom naturalnym, krajobrazowym i ciekawej strukturze komunikacyjnej oraz systematycznie rozwijającej się infrastrukturze rowerowej wycieczki na dwóch kółkach stanowią tu nieodzowną formę wypoczynku i rekreacji.

Strona 1 z 3

Rezerwacja online

Płatności online

Galerie