Witamy w Villa Park Maikuhle

Oferujemy Państwu wypoczynek w Kołobrzegu, znanym kurorcie nad morzem, w atrakcyjnych cenach

Najlepszy wybór !

 • Znajdujemy się w odległości zaledwie 300 metrów od pięknej, zachodniej plaży w Kołobrzegu, na skraju historycznego parku Maikuhle. Oferujemy wygodne pokoje gościnne z łazienkami. Do kołobrzeskiej starówki, czyli ścisłego centrum miasta jest stąd około 20 minut piechotą. Bez trudu można też dotrzeć spacerem do portu jachtowego, aquaparku Millennium i wielu innych atrakcji turystycznych.
  Ze swoim znakomitym położeniem bezpośrednio przy Międzynarodowej Trasie Rowerowej R-10, stanowimy idealną bazę wypadową dla wszystkich amatorów dwóch kółek i turystki rowerowej. Posiadamy własną wypożyczalnię rowerów.

  Serdecznie zapraszamy do Villa Park Maikuhle w Kołobrzegu !

Strefa relaksu

 • Strefa relaksu

  W naszym obiekcie przygotowaliśmy dla Państwa strefę relaksu, która pozwoli wypocząć w czasie niepogody lub po trudach dnia codziennego. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę kominkową oraz pokój relaksacyjny z sauną i masażami. Chwile relaksu spędzone przy dźwiękach odprężającej muzyki z pewnością wprawią Państwa w pozytywny nastrój.

Polecamy

 • O wellness

  W dzisiejszej rzeczywistości ? na wzór krajów Ameryki Północnej i Zachodniej powstają w Polsce ośrodki, oferujące bogatą gamę usług wellness. Wiele ekskluzywnych hoteli posiada strefę odnowy biologicznej, usług sportowych i terapeutycznych i używa hasła ?wellness? do przyciągnięcia nowych klientów.
  Filozofię wellness można zrealizować w małych obiektach hotelarskich takich jak Villa Park Maikuhle osiągając cele wellness: traktowanie człowieka jako całości, stworzenia warunków do wyciszenia, relaksu, odreagowania stresu i wskazania kierunków dodatkowego ruchu w otoczeniu natury.

  Czytaj dalej...

Rezerwacja online

Płatności online

 • booking hrs meteor24.pl