Regulamin i warunki rezerwacji

1

Rezerwacja
Rezerwacja jest realizowana za pośrednictwem systemu HOTRES. Rezerwację uważa się za potwierdzoną z chwilą dokonania opłaty rezerwacyjnej. Brak opłaty rezerwacyjnej w uzgodnionym terminie powoduje automatyczną anulację rezerwacji.
Wpłaty opłaty rezerwacyjnej należy dokonać w terminie do 5 dni kalendarzowych od dnia wykonania rezerwacji lub w innym, uzgodnionym indywidualnie terminie, poprzez płatności internetowe Dotpay lub przelewem na rachunek: ITC MEDIA Magdalena Celej-Gołębiewska, nr konta: mBank 16 1140 2004 0000 3702 5103 6799 ( dla przelewów zagranicznych BIC/SWIFT CODE: BREXPLPWMBK ) bądź osobiście w obiekcie.
W tytule wpłaty należy wpisać numer rezerwacji oraz nazwisko, termin pobytu i numer telefonu osoby rezerwującej.

2

Anulowanie i zmiany rezerwacji
W celu anulowania lub zmiany dokonanej rezerwacji należy skontaktować się telefonicznie pod numerem: +48 501 536 359 bądź pisemnie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub fax +48 94 717 30 23. Bezkosztowa anulacja lub zmiana rezerwacji jest możliwa do 7 dni kalendarzowych przed godziną w dniu przyjazdu. Wyjątkiem są rezerwacje grupowe dla których termin bezkosztowej anulacji lub zmiany rezerwacji wynosi 10 dni przed terminem przyjazdu. Jeżeli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona po ustalonym terminie opłata rezerwacyjna nie będzie zwracana.
W przypadku anulacji Villa Park Maikuhle skontaktuje się z Gościem celem ustalenia szczegółów zwrotu opłaty rezerwacyjnej.

3

Reklamacje
Wszelkie reklamacje dotyczące pobytu powinny być kierowane mailowo na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faxem na numer +48 94 717 30 23.

4

Dane osobowe
Wszystkie dane umieszczone w formularzach będą traktowane jako poufne i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane te będą przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji rezerwacji. Dane te będą przechowywane i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Jesli klient wyrazi na to zgodę Villa Park Maikuhle ma prawo do wysyłania na jego adres poczty elektronicznej Newslettera oraz informacji o promocjach i nowościach w hotelu. Oczywiście przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji bądź żądania ich usunięcia.

5

Dane internetowego punktu handlowego
Pełna nazwa, adres siedziby głównej oraz numer NIP firmy:
ITC MEDIA Magdalena Celej-Gołębiewska, ul. Dubois 14b/8, 78-100 Kołobrzeg
NIP: 671-124-42-02, REGON: 331375502
Dane teleadresowe miejsca pełniącego rolę biura obsługi Klienta:
Villa Park Maikuhle
ul. Wiosenna 2, 78-100 Kołobrzeg
Tel: +48 501 536 359
FAX: +48 94 717 30 23
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay. Dotpay gwarantuje bezpieczeństwo transakcji wykorzystując połączenie szyfrowane : certyfikat SSL o rozszerzonej walidacji z 256-bitowym kodowaniem, dający gwarancję najwyższego standardu uwierzytelnienia tożsamości właściciela strony internetowej.

Rezerwacja online

Płatności online

Galerie