Strefa relaksu Wyróżniony

W naszym obiekcie przygotowaliśmy dla Państwa strefę relaksu, która pozwoli wypocząć w czasie niepogody lub po trudach dnia codziennego.

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę kominkową oraz pokój relaksacyjny z sauną i masażami. Chwile relaksu spędzone przy dźwiękach odprężającej muzyki z pewnością wprawią Państwa w pozytywny nastrój.

 

Sala kominkowa
Sala kominkowa i pokój rekreacyjny to wspaniałe miejsce spotkań, szczególnie w słotne i szare dni, gdzie można pograć w piłkarzyki, pożyczyć ciekawą książkę, pograć w dostępne gry planszowe, albo po prostu w większej grupie wspólnie spędzić czas nie wychodząc z Villa Park Maikuhle.

 

 

Pokój relaksacyjny
Zapraszamy do skorzystania z naszego pokoju relaksacyjnego, gdzie za niewielką opłatą można skorzystać z dobroczynnego działania podczerwieni w saunie infrared. Stylowo urządzony pokój zapewni pełen komfort i dyskrecję oraz rzeczywiste odprężenie. Istnieje możliwość zamówienia masażu lub prostych zabiegów pielęgnacyjno-kosmetycznych.

 

Taras i ogród
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy teren wokół Villa Park Maikulhe, gdzie z roku na rok pojawiają się zarówno nowe rośliny jak i elementy małej architektury wzbogacające możliwość pełnego relaksu i wypoczynku. Nasi Goście mogą skorzystać z grilla, odpocząć w cieniu roślin, dzieci skorzystać z huśtawek a latem opalać się razem z rodzicami na wygodnych leżakach i ochłodzić w basenie ogrodowym.

 

 

Etykiety