Wszystkie przekazywane nam dane są starannie chronione, zgodnie z obowiązującą Polityką Prywatności.

  1. Dokonując rezerwacji poprzez stronę maikuhle.pl, Klient zostanie poproszony o podanie danych niezbędnych do realizacji rezerwacji. Obejmują one dane kontaktowe (imię i nazwisko, adres, adres email oraz numer telefonu). Brak wymaganych danych może uniemożliwić realizację rezerwacji. Wybierając metodę płatności online klient zostanie przekierowany do systemu płatności Paynow, w którym może zapłacić kartą płatniczą, szybkim przelewem online lub płatnością BLIK.
  2. Klient wyraża zgodę, aby jego dane osobowe były przetwarzane i wykorzystywanie do celów realizacji rezerwacji.
  3. Wszystkie dane umieszczone w bazie strony będą traktowane jako poufne i nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane te będą przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji rezerwacji. Dane te będą przechowywane i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883).
  4. Jesli Klient wyrazi na to zgodę Villa Park Maikuhle ma prawo do wysyłania na jego adres poczty elektronicznej Newslettera oraz informacji o promocjach i nowościach w hotelu.
  5. Operatorem systemu płatności internetowych Paynow jest mBank. Paynow wykorzystuje szyfrowanie SSL, zapewniające ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną i gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.